Convocatòries Nedadors.

En aquest apartat podreu visualitzar les convocatòries de totes les competicions de natació d'aquesta temporada 2017/2018. En els enllaços trobareu, el nom de la competició, la data , l'hora d'inici de l'escalfament i l'hora d'inici de la competició.

..........TEMPORADA 2017 / 2018 .......... 









..........TEMPORADA 2016 / 2017 .......... 

Trofeu  Ciutat de Tàrrega . 27-05-2017
Competició:
1ª sessió: Pre-benjamins i benjamins.
                         Escalfament: de 14:15 a 15:00 h.
                         Competició: 15:00 h.

2ª sessió: Alevins-Infantils-juniors-absoluts.
                         Escalfament: 16:45 a 17:30 h.
                         Competició: 17:30 h.

   CONVOCATÒRIA   ( proves a nedar i Nedadors convocats )
...................................................................................................................................................................
Trofeu  a Figueres - Categoria Benjamins - 29-04-2017
Inici de la competició: Al matí. (cal ser a la piscina a les 08:50 hores)
Convocats: Angel David Chugden - Tura Crivillès - Joana Crivillès - Núria Gifreu, Èric Masó, Èric Ventulà, Ona Vilarrasa, Duna Crivillès,  Aina Salvador, Anna Moreno i Laia Oliveras

...................................................................................................................................................................
6ª Jornada de lliga Alevina - Gen / Roses 25-03-2017 
   CONVOCATÒRIA 

...................................................................................................................................................................
Trofeu 50è Aniversari - Sta. Coloma de Farners - 18-03-2017
   CONVOCATÒRIA 

...................................................................................................................................................................
5ª Jornada de lliga benjami i 3ª Jornada de lliga pre-benjami - Lloret de Mar.  11-03-2017 .
Inici de la competició: a les 4 de la tarda.
   CONVOCATÒRIA 

...................................................................................................................................................................
4ª Jornada de lliga Infantil , Junior i Absolut. i  5ª Jornada de lliga Alevina. - Centelles - 11-03-2017
   CONVOCATÒRIA 

...................................................................................................................................................................
4ª Jornada de lliga benjami i 2ª Jornada de lliga pre-benjami - Sta. Coloma .
Inici de la competició: a les 4 de la tarda.
   CONVOCATÒRIA 

...................................................................................................................................................................
4ª Jornada Lliga Alevins , Infantils , Juniors , 3ª Jornada Lliga Absoluts - Centelles  28/01/2017
Inici de la competició: a les 4 de la tarda. 
...................................................................................................................................................................
1er Fons i Estils Aleví - Lloret de Mar - 14-01-2017
...................................................................................................................................................................
3ª Jornada de Lliga Benjamí i Prebenjamí - Lloret - 17-12-2016 .
Inici de la competició: a les 4 de la tarda.
Convocats: Angel David Chugden - Tura Crivillès - Joana Crivillès - Núria Gifreu, Èric Masó, Èric Ventulà, Ona Vilarrasa, Duna Crivillès,  Aina Salvador, Anna Moreno i Laia Oliveras

...................................................................................................................................................................
XXIII Trofeu Raül Ramos - 3/12/2016 ( matí-tarda )
...................................................................................................................................................................
3ª Jornada de Lliga Aleví - Torelló - 03/12/2016
...................................................................................................................................................................
VIII Trofeu Vila Esportiva Lloret de Mar - (Absoluts) - 26/11/2016
...................................................................................................................................................................
2a Jornada de Lliga Aleví, Infantil, Júnior, i Absolut - Centelles - 12/11/2016
...................................................................................................................................................................
2ª Jornada de Lliga catalana de clubs pre-benjami - Anglès - 12-11-2016
Inici de la competició: a les 3 de la tarda.
Convocats: Angel David Chugden - Tura Crivillès - Joana Crivillès - Núria Gifreu.

...................................................................................................................................................................
1ª Jornada de Lliga prebenjami - 22-10-2016
Inici de la competició: a les 4 de la tarda.
Convocats: Laia Oliveras - Aina Salvador - Eric Ventolà - Duna Crivillès - Ona Vilarrasa - Aina Puigdemont - Anna Moreno.


..........TEMPORADA 2015 / 2016 ..........
     
Fons i estils aleví - Lloret de Mar:
Trofeu Ciutat de Girona - G.E.I.E.G:
6a Jornada de lliga benjamí i 4a Jornada de lliga pre-benjamina:
Final copa catalana Alevina Grup "E" (Hospitalet): 
5a jornada benjamina i 3a pre-benjamina (Santa Coloma de Farners):
Trofeu Fires i Festes (Figueres):
6a Jornada de lliga Aleví - Platja d'Aro (Riembau):
5a Jornada de lliga infantil, presa de temps Jun/Abs - Olot:
Trofeu mercat del Ram (Tarda, Alevins) - Vic: 
Trofeu mercat del Ram (Matí, infantils, júniors i absoluts) - Vic:
4a Jornada de Lliga Benjamina i Pre-benjamina: 
5a Jornada de lliga aleví - Sta. Coloma de Farners.
4a Jornada de lliga infantil, presa de temps Jun/Abs:
Trofeu Tresserras - Banyoles
3a Jornada de lliga Benjamina - Torelló
4a  Jornada de lliga Alevi - Platja d'Aro ( Camping Riembau ). 30/01/2016 - 16:00 hs. 
3a Jornada de lliga infantil i presa de temps Jun/Abs - Torelló 
2a Jornada de lliga benjamina i 1a Jornada de lliga pre-benjamina - Lloret de mar:
Fons i estils Aleví - Lloret de Mar:
3a Jornada de lliga alevina - Centelles: 
1a Jornada de lliga benjamina - Olot:
Trofeu Raül Ramos - Olot: 
2a Jornada prebenjamina i benjamina per equips - Anglès 
2a Jornada de lliga Aleví-Lloret de Mar:
2a Jornada lliga infantil + Presa de temps Jun/abs:









.